Dobrodosli Na Forum Resnik Public
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dobrodosli Na Forum Resnik Public

.....Resnik Team ........ Counter Strike 1.6 ....
 
PrijemPrijem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  
Sat
April 2024
PonUtoSreČetPetSubNed
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
KalendarKalendar
Resnik Public server
Mp3


MusicPlaylist
playlist/19996218 at Music


 

 Ban i Unban

Ići dole 
5 posters
AutorPoruka
*MasteR*BlacK*^

*MasteR*BlacK*^


Broj poruka : 141
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 17.02.2009

Ban i Unban Empty
PočaljiNaslov: Ban i Unban   Ban i Unban Icon_minitimePet Feb 20, 2009 10:51 pm

Ovde trazite unban i ban Veoma Srecan
Nazad na vrh Ići dole
Rafa*




Broj poruka : 12
Datum upisa : 20.02.2009

Ban i Unban Empty
PočaljiNaslov: Re: Ban i Unban   Ban i Unban Icon_minitimeČet Mar 05, 2009 1:34 am

E.owo se tice bana na resnik cw serweru. wecears me je ban aka R@F@ N@D@L jer mi je rekao da promenim nick [Rafa*]. ja sam mu rekao da owaj nick dugo koristim i rekao sam mu da pita nowu... ko koristi owaj nick..on je rekao da zowe nowu i ban . ja ne trazim od njega da on menja nick,samo ocu da kazem da me ne banuje zbog gluposti.i ako mozete, skrenite mu paznju na to. hwala
Nazad na vrh Ići dole
*MasteR*BlacK*^

*MasteR*BlacK*^


Broj poruka : 141
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 17.02.2009

Ban i Unban Empty
PočaljiNaslov: Re: Ban i Unban   Ban i Unban Icon_minitimeČet Mar 05, 2009 9:49 pm

kk
Nazad na vrh Ići dole
sirgijan




Broj poruka : 1
Datum upisa : 16.03.2009

Ban i Unban Empty
PočaljiNaslov: ban   Ban i Unban Icon_minitimePon Mar 16, 2009 12:12 am

15.3.2009. oko 20:30
dosao sam drugi put na server, i dobio ban, cini mi se da je admin bio avanti ili tako nesto, posto ne znam ko su admini!!!
pisalo je samo added to ban listu ! nikakvo objasnjenje!!!
Znam da nisam imao nikakv cheat,nikad to nisam ni video kako izgleda, pa me interesuje razlog!!!
Ne razumem kakvo vam je to pravilo date 500 dinara i svako moze da bude admin,cak i onaj koji ne moze da prepozna dobrog igraca, i deli banove kao secerleme, toliko!!!
Molio bi doticnog admina da mi se javi na msn:sirgijan@hotmail.com i ako me je snimao da mi posalje demo da vidim sta je tu bilo cudno!!!!
P.S. hvala "no sleep" sto si me pozvao na server!!! odmah sam popio ban!!!
Nazad na vrh Ići dole
tj0mZybg




Broj poruka : 1
Datum upisa : 21.04.2009

Ban i Unban Empty
PočaljiNaslov: unban   Ban i Unban Icon_minitimeUto Apr 21, 2009 12:47 am

gotivim ovaj server i ja sam iz resnika ali sam se posvadjao sa nekim likom ne secam se kojim i on me je banovao.... Evil or Very Mad Evil or Very Mad
jedino sto me nervira su malo veca kurcenja admina,tj dece vecina.....ako mogu da se odbanujem evo ga moj ip 89.216.182.89
xwala unapred ako je moguce
p.s. wise ne pisem nista i ni sa kim se wise ne swadjam!! bounce bounce Wink Wink
Nazad na vrh Ići dole
Usain Bolt




Broj poruka : 1
Datum upisa : 19.08.2009

Ban i Unban Empty
PočaljiNaslov: Re: Ban i Unban   Ban i Unban Icon_minitimeSre Avg 19, 2009 9:34 pm

ljudi neko me ban-ovao ne znam ni zbog cega niti mi je pisalo...skor mi je bio los a na chatu nisam pisao tako da ne shvatam zbog cega sam banovan...jel hoce neko da me odbanuje?
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Ban i Unban Empty
PočaljiNaslov: Re: Ban i Unban   Ban i Unban Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Ban i Unban
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Dobrodosli Na Forum Resnik Public :: Online Counter Strike :: Public Counter Strike Headquarters-
Skoči na: